Producent rolet, żaluzji oraz moskitier

Roletix to znany i ceniony producent rolet, żaluzji oraz moskitier, dostępnych w bogatym wachlarzu kolorów, wzorów, materiałów oraz faktur. Od momentu rozpoczęcia działalności zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy wiele nowatorskich rozwiązań, proponując klientom innowacyjne przesłony okienne wykonywane na bazie najlepszych jakościowo materiałów. Jesteśmy doświadczonym producentem rolet zewnętrznych i wewnętrznych, a także plis, żaluzji i moskitier, które doskonale sprawdzą się jako praktyczne i estetyczne przesłony okienne w domach, mieszkaniach oraz biurach.

Żaluzje i rolety dopasowane do każdego rodzaju okien

Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i do klientów firmowych oraz instytucjonalnych, poszukujących trwałych i zarazem estetycznych przesłon okiennych. Jako producent plis, żaluzji drewnianych oraz rolet rzymskich, oferujemy rozwiązania dopasowane do każdego typu okien z aluminium, drewna i PCV. Jesteśmy również producentem rolet dzień noc na drzwi balkonowe oraz tarasowe.
Dbałość o najmniejsze detale, funkcjonalność, a także zastosowanie wysokiej klasy materiałów zapewniają naszym klientom pełen komfort oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem, stanowiąc ciekawą alternatywę dla tradycyjnych zasłon i firan.

DSCN5649DSCN5637DSCN5666

Produkcja rolet i żaluzji na każdy wymiar

Jako uznany producent rolet wewnętrznych, zewnętrznych, rzymskich oraz typu dzień noc, oferujemy całą gamę gotowych rozwiązań, ale naszą specjalnością jest także produkcja przesłon okiennych na wymiar. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować rolety oraz żaluzje praktycznie w każdym rozmiarze, więc bez problemu dopasujemy je do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Wieloletnie doświadczenie w branży okiennej pozwoliło nam wyspecjalizować się w dziedzinie produkcji zarówno rolet wewnętrznych i zewnętrznych, jak również żaluzji, moskitier oraz markiz. Jesteśmy producentem rolet wolnowiszących oraz w zabudowie kasetowej, które mogą posiadać sterowanie ręczne bądź elektryczne. Tworzymy rozwiązania aluminiowe oraz z PCV, posiadające prowadnice płaskie lub przestrzenne oraz wyposażane w nowoczesne samohamujące mechanizmy sterujące.

20141022_15572320141028_15430720141031_111302

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której z całą pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Nasze oddziały znajdują się w:

  • Starych Kupiskach – ul. Łomżyńska 102 ,
  • Ostrołęce – ul. Kilińskiego 48,

Na terenie Warszawy, Łomży, Ostrołęki, Zambrowa, Białegostoku, Wysokiego Mazowieckiego bezpłatne pomiary i wyceny u klientów są przeprowadzane przez naszych przedstawicieli terenowych.

kazberuk

PRODUKCJA ∗ SPRZEDAŻ ∗ MONTAŻ