Obsługa inwestycji

Współczesne budownictwo charakteryzuję się przede wszystkim dużymi przeszklonymi fasadami, w związku z tym nieodłącznym elementem wyposażenia biurowców jest wyposażenie ich w przesłony okienne.

ROLETIX » Obsługa inwestycji

doświadczenie

Firma Roletix posiada spore doświadczenie
w obsłudze inwestycji budowlanych w zakresie: pomiaru, dostawy oraz montażu: żaluzji fasadowych, rolet wewnętrznych i zewnętrznych, rolet Screen, żaluzji drewnianych oraz aluminiowych itp. Jesteśmy solidnym producentem dlatego współpracując z Nami macie Państwo gwarancję korzystnej oferty, dobrze i sprawnie wykonanej usługi jak również czasu realizacji. Na życzenie inwestora dokonujemy również montażu w godzinach nie zakłócających pracy.

Wysoka Jakość produktów

W Roletix dużo uwagę przykładamy do jakości naszych produktów jak również do ich wykonania. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe systemy, profile i tkaniny, sprowadzane od najlepszych producentów z Europy, co pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet tych wymagający klientów.

Dobra cena

W związku z ogromnym zapleczem magazynowym i zoptymalizowaną produkcją jesteśmy w stanie zoptymalizować cenę produktów gdyż często to właśnie cena jest kluczowym kryterium przy wyborze oferty.

Jako producent zapewniamy Państwu:

DZIAŁ HANDLOWY INWESTYCJI​

Tomasz Grygielko​

Specjalista ds. obsługi inwestycji i ofert publicznych.
Kierownik ds. sprzedaży Hurtowej:

Galeria

Firmy które nam zaufały