LUDZIE

Największym naszym kapitałem są Ludzie. Jesteśmy solidni, rzetelni i profesjonalni, . Nie boimy się wyzwań, podejmujemy się rzeczy dla innych niemożliwych, nie lubimy nudy. Nasi ludzie to profesjonaliści, poczynając od naszych przedstawicieli , którzy zawsze chętnie umówią się z Państwem na spotkanie u Państwa w domu, firmie, pracy.

Zaprezentują Państwu proponowane przez nas systemy, doradzą który produkt, będzie stanowił najlepsze rozwiązanie, wykonają profesjonalny pomiar i przygotują dla Państwa ofertę lub oferty – ponieważ wiemy, że czasem ciężko się od razu zdecydować.

Pracownicy biurowi

Nasi pracownicy biurowi, też zawsze chętnie pomogą poznać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania, udzielą rzetelnej informacji na temat oferowanych przez nas produktów i usług, przedstawią wycenę, w miarę możliwości doradzą najlepsze rozwiązania.

Pracownicy produkcyjni

Pracownicy produkcyjni – to od ich pracy i pomysłów dużo zależy, każdego dnia ze starannością i precyzją wykonują dziesiątki różnych produktów, które służą Państwu przez wiele lat. Nasi Montażyści i Serwisanci to profesjonaliści w każdym calu, od ich pracy w dużej mierze zależy cały efekt finalny, swoją pracę wykonują z niezwykłą dokładnością i starannością, dbają o to aby każdy produkt montowany przez firmę Roletix funkcjonował bez zarzutu.