Targi Branży Osłonowej R+T Messe Stuttgart

Jesteśmy niezwykle dumni z tego że w 2018 r. mogliśmy wziąć udział w niezwykle ważnych Międzynarodowych Targach Branży Osłonowej R+T Messe Stuttgart . Na Naszym stoisku gościło wielu gości z różnych stron Świata. Mogliśmy zaprezentować wykonywane przez nas produkty, nowe rozwiązania stosowane przez Nas w produkcji. Dzięki Tragom zdobyliśmy wielu nowych kontrahentów zarówno w Europie jak i na Świecie. Było to dla Nas niezwykle ważne doświadczenie i zastrzyk nowej energii do dalszego działania.

Targi INTERIOR DESIGN FORUM

w Centrum Praskim Koneser

We Wrześniu 2018 r. mieliśmy okazję zaprezentować Nasze produkty na Targach INTERIOR DESIGN FORUM w Centrum Praskim Koneser. Na Targach zaprezentowaliśmy naszą nową kolekcję żaluzji drewnianych, oraz wiele ciekawych rozwiązań i aranżacji. Jak to zazwyczaj bywa po targach, wróciliśmy z nową energią i zapałem do dalszych działań.

Targi INTERIOR DESIGN FORUM

na Stadionie Narodowym

We Wrześniu 2017 r. po raz pierwszy wystawialiśmy nasze stoisko na Targach INTERIOR DESIGN FORUM na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, na szczęście nasza liczna załoga stanęła na wysokości zadania. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma kontrahentami oraz architektami. Zawsze chętnie bierzemy udział w takich przedsięwzięciach.

idftargitekstyliow