PARK MASZYNOWY

To iż nasze produkty cieszą się tak dobrą opinią to zasługa przede wszystkim sztabu solidnych ludzi, ale także naszego parku maszynowego. Dysponujemy wieloma profesjonalnymi maszynami, których cały czas nam przybywa, więc mamy się czym szczycić.

Maszyny i urządzenia

Posiadamy: w pełni zautomatyzowaną dwugłowicową piłę do aluminium i PCV, oraz jedyną w Polsce wykonaną pod nasze zamówienie specjalistyczną, automatyczną piłę do żaluzji drewnianych, automat do żaluzji drewnianych, składarkę do żaluzji, pneumatyczne wykrojniki do rynien, zagniatarki do profili aluminiowych, specjalistyczne stoły do produkcji plis, automatyczny stół do wycinania tkanin oraz wiele innych maszyn i urządzeń dzięki którym możemy wykonywać produkty tak wysokiej jakości.

Branża osłonowa

Wiele lat w branży osłonowej nauczyło Nas tego iż warto inwestować przede wszystkim w człowieka, ale też w urządzenia dzięki którym Nasi ludzie mogą tworzyć produkty które cieszą Naszych klientów, a przy okazji nas samych . Wszystkie nasze produkty przed opuszczeniem produkcji są kontrolowane i sprawdzane na windach kontrolnych, tak aby produkt docierający do Naszych klientów był idealny.