Co powinieneś wiedzieć o roletach zewnętrznych screen zip?

Nowoczesne domy powinny być wyposażone w nowoczesne rozwiązania. Jeśli chcesz podnieść komfort swój oraz reszty domowników – zastanów się nad inwestycją w rolety zewnętrzne Screen ZIP.

Zanim jednak podejmiesz decyzję o instalacji tego praktycznego rozwiązania, zapoznaj się z kilkoma przydatnymi informacjami!

Co powinieneś wiedzieć o roletach zewnętrznych Screen ZIP?

Poza oczywistymi względami praktycznymi, systemy zewnętrzne niezaprzeczalnie są również rozwiązaniem estetycznym. Chcesz dopasować ich kolorystykę do koloru elewacji bądź stolarki okiennej? Żaden problem! Zamawiając system zewnętrznych rolet Screen Zip możesz wybrać tkaniny, które doskonale podkreślą stylistykę Twojej nieruchomości.

Sposoby montażu roleta Screen Zip

Jeśli jesteś w trakcie budowy wymarzonego domu i chcesz zadbać o jego wysoką funkcjonalność odpowiedni będzie dla Ciebie system podtynkowy. Skrzynka zabudowywana jest na ścianie, przez co jest niewidoczna dla oka. To rozwiązanie, które jest bardzo trwałe i wysoce estetyczne, warto rozważyć jeśli jesteś na etapie prac wykończeniowych obiektu i jeszcze nie masz wykonanej elewacji.

Możesz również zdecydować się na montaż po wykonaniu elewacji: na stolarce okiennej (wnęka okienna) lub na gotowej elewacji. Nie traci ona wówczas żadnych swoich właściwości nadal może być rozwiązaniem estetycznym oraz funkcjonalnym. Małe wymiary skrzynek doskonale wkomponują się w bryłę Twojego budynku i nie zasłonią wpadającego do pomieszczenia światła.

Zalety rolet zewnętrznych Screen ZIP

Zautomatyzowany system skutecznie chroni Twoje mieszkanie przed nadmiernym nagrzewaniem w upalne dni, zaś zimą pomaga w zatrzymaniu ciepła w murach domu. Proste sterowanie pilotem lub aplikacją z możliwością czasowego ustawiania różnych scenariuszy doskonale uchroni Cię przed nagrzewaniem się pomieszczeń. Tkaniny wykorzystywane przez firmę “Roletix” produkowane są przez sprawdzonych producentów z wieloletnim doświadczeniem. Pochłaniają wiele energii słonecznej oraz odbijają ciepło, jednocześnie wpuszczając światło do wnętrza pomieszczenia. Dzięki swoim parametrom rolety Screen Zip mogą służyć również jako moskitiery zewnętrzne.